شرکت تعاونی سازندگان کلیشه و لیتوگراف ، مهر و پلاک و چاپ اسکرین

بررسی توسعه روابط حرفه‌ای بین بازارهای نشر چین و ایران

چاپ تاریخ درج خبر : ۱۳۹۸/۱/۲۶

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا،‌ همزمان با آغاز به کار سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نشست مشترکی بین دانشگاه رنمین چین و آژانس ادبی و ترجمه پل با حضور ناشرانی از ایران و چین برای بحث و گفتگو در خصوص امکان‌های توسعه روابط حرفه‌ای بین بازارهای نشر چین و ایران و امضای قراردادهای کپی رایت بین ناشران ایرانی و چینی برگزار می‌شود.

این نشست که همراه با امضا و مبادله قراردادهای کپی رایت بین ناشران ایرانی و ناشران چینی است، چهارم اردیبهشت، از ساعت 15 الی 16 بعد از ظهر در غرفه چین در سالن بین‌الملل نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود.

رئیس انتشارات دانشگاه رنمین چین،‌ سرویراستار انتشارات رنمین چین،‌ نماینده ناشران چینی‌، مدیرعامل آژانس ادبی و ترجمه پل، مدیرعامل انتشارات مجد،‌ مدیر انتشارات نحل، مدیر انتشارات نغمه نواندیش، مدیر انتشارات هزاره ققنوس، مدیر انتشارات ابراهیم از جمله حاضران در این نشست هستند.

هم‌چنین نشست بررسی راهکارهای بسط روابط حرفه‌ای بین بازارهای نشر ایران، ترکیه و آذربایجان در نمایشگاه کتاب تهران، نشست تخصصی بررسی راهکارهای بسط روابط حرفه‌ای بین بازارهای نشر ایران، ترکیه و آذربایجان با حضور ناشرانی از ایران، ترکیه و آذربایجان نهم اردیبهشت، از ساعت 16 تا 18 بعد از ظهر در سرای اهل قلم سالن بین‌الملل برگزار می‌شود.


روابط عمومی شرکت تعاونی لیتوگرافان