حضور هیات تجاری چاپخانه‌داران ایرانی در 2 نمایشگاه چاپ چین

چاپ تاریخ درج خبر : ۱۳۹۸/۱/۲۱

مسعود فرشی‌فرید؛ مسئول هیات تجاری چاپخانه‌داران ایرانی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه چاپ، نشر و بسته‌بندی چین print china 2019) از 20 تا 24 فروردین (نهم تا سیزدهم آپریل) در شهر دانگوان چین برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: این نمایشگاه با حضور بزرگترین تولیدکنندگان ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی مثل هایدلبرگ،  کنن و اچ پی برگزار می‌شود و قرار است جدیدترین دستاوردهای این شرکت‌ها در حوزه‌ ماشین‌آلات چاپ افست، صحافی، لیتوگرافی و تولید بسته‌بندی و چاپ دیجیتال عرضه ‌شود.
 
فرشی‌فرید با بیان اینکه نمایشگاه در فضایی به وسعت 120 هزارمترمربع برگزار می‌شود، گفت: بخش عمده فروشندگان و عرضه‌کنندگان کاغذ، مرکب و ملزومات این حوزه در 8 سالن به نمایش توانمندی‌های خود می‌پردازند.
 
وی همچنین از حضور هیات تجاری ایران در نمایشگاه سینوکروگیتد ( sinocorrugated 2019) خبر داد و گفت:‌ همچنین هیات تجاری چاپخانه‌داران ایرانی از این نمایشگاه که از 19 فروردین فعالیت خود را آغاز کرده و تا 22 این ماه (هشتم تا 11 آپریل) ادامه دارد، بازدید خواهند کرد.
 
فرشی‌فرید درباره ویژگی‌های این نمایشگاه نیز توضیح داد: می‌توان گفت که سینوکروگیتد 2019 یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه کاغذ به شمار می‌آید که بخش عمده فعالیت آن‌ها در زمینه تولید ورق و کاغذ و ماشین‌آلات مرتبط با آن است.
 
وی تاکید کرد: نمایندگان چاپ و بسته‌بندی از کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا و چین در این نمایشگاه حضور دارند و محصولات متنوع این حوزه‌ها را در هشت سالن عرضه می‌کنند.


روابط عمومی شرکت تعاونی لیتوگرافان